Sitemizde Toplam 3867 Film, 37 Kategori ve 5143 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Hızlı Ve Öfkeli 4 izle

Whatsapp
VK
Hızlı Ve Öfkeli 4 izle

Hızlı ve Öfkeli 4 2009 Filmi Türkçe Dublaj izle

Dominic Toretto düzenbazlık sürecinden sonra emelkli olur. Ayrıca Meksika sınırını aşarak orada yaşamını adeta bir mülteci olarak sürdürmeye devam eder. üstelik böyle bir yaşamının üzerinden de tam tamına koca bir 8 yıl geçmiştir. Artık emekli bir kişi olduğundan dolayı eskisi kadar hayatı hareketli de değildir. Domonik Cumhruiyetinde artık yaşamını sakin bir şekilde sürdürür. Senelerin geçmesiyle birlikte artık eski hayatından eser kalmamıştır. Aynı zamanda eski bir dolandırıcı olarak ön plana çıkan Dom’un yanındadır. Amerika da ki karanlık geçmişinden sonra ise miras kalan tek varlık olarak ise biricik sevgilisi Letty yer alıyor. Orada yeni bir hayata adım atmaya başlar. Aynı zamanda Dom, polisin nefesini ensesinde hissetmeye başlayacaktır. Kanun temsilcilerin ve kolluk kuvvetlerinin sürekli onun peşinde olduğununda farkındadır.

Ayrıca çok sevdiği bir insan trajik ölümü sonrasında ise Som yeniden Angeles!a dönmeye başlar. Ajan Brian ise O connet ile ezeli çatışma halinde olmaya başlayacak. Aralarında ki rekabet ise yeniden alevlenmeye başlayacaktır. Fakat her ikisinin de bundan böyle ortak bir düşmanları olmaya başlayacak. Amerika öldürücü maddelerin akışını sağlayan bir birim vardır. Oda sosyapat ruhlu kralına karşı mücadele içerisine girer. Uyuşturucu kralının bertaraf edilmesini sağlar. Aynı  zamanda onun tarafından kateltilmiş olan arkadaşlarının da intikamını almak ister. İntikamını almanın tek çaresi de ikilinin arasında yepyeni diye tabir edebileceğimiz bir güven ortamının açığa çıkması gerekmektedir. Son zamanın en iyi filmlerinden biri olarak karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli 4 filmini sizlerde vakit kaybı yapmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Her sahnesinde bundan böyle farklı bir heyecana ortak olmaya başlayacaksınız.

Filmin yönetmenlik koltuğunda yer alan isme bakıldığı zaman ise Justin Lin yer alıyor. 3 Nisan 2009 tarihi itibariyle sinema sektöründe yerini alan etkileyici filmlerden biri olma özelliğine sahiptir. Nefes kesen bu filmi hemen sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede her anınızın da heyecan dolu olduğuna şahit olmaya başlayacaksınız. Filmin süresine bakıldığı zaman ise 1 saat 40 dakika olduğunu görebilmekteyiz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hızlı ve Öfkeli 4 izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve 1080p full hd kalitesiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Hizli ve Öfkeli 4
Yönetmen: Justin Lin
Aktörler: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham, Liza Lapira
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 Amerika / Japonya Devletleri
Filmin Süresi: 107 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3