Sitemizde Toplam 3872 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Whatsapp
VK
Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious 6) 2013 Filmi Full izle

Dom ve Brian Rio soygununda öne çıkan kilit isimlerden birisiydi. Amaçları karşılarında düşman olarak görülen çeteyi çökertmekten başka bir şey değildi. Üstelik ekibe de 100 milyon dolar kazandırmıştır. Paraya para demeyen bir kahraman rolüne bürünmeye başlamıştır. Bu sayede dünyanında tadını çıkarmaya başlar. Fakat içlerinde var olan başka isteklerde vardı. Onlardan birisi de artık eve dönme arzusunun olması ve buralardan bir an önce kaçmaktı. Tüm bu düşünceler içlerini fazlasıyla kemirmeye yetiyordu bile.

Fakat ne kadar çok paraları olursa olsun ailesinden uzak kalıyor olmak onların bir yanını eksik yapmaya yetiyordu bile. Aile ve yuvadan uzak bir yaşam sürüyor olmak nasıl herkese zor gelirse artık onlara da zor gelmeye başlamıştı. Hobbs, dünya da tüm ülkelere yayılmış olan suç ekibini araştırma altına almaya kararlıdır. 12 ülkeye yayılmış olan bir suç örgütü bulunur. Üstelik bu örgüte bakıldığı zaman ise paralı askerlerden meydana gelir. Üstelik adeta bir ölüm makinasını da andırmaktadır. Örgütün ikinci liderine bakıldığında ise Domun öldüğünü düşünen eski aşkı Letty’den bir başkası değildir. Bunu fark ediyor olması onun son derece şaşkınlık içerisinde olmasına da zemin hazırlamaya başlar. Bu adamlarla kapışmanın bundan böyle yegane bir yolu vardır. O da onları kendi seviyelerine doğru çekmeye neden olacak sokaklara doğru çekmesidir.

Oyuncu Kadrosu Neler?

Hobss bu süre zarfında Dom ve takımını da Londra şehrinde yeniden toplanmasını teklif edecektir. Üstelik karşılığında da Tüm dava dosyalarından tutunda tüm davaların ailelerine kavuşmasını vaat edecektir. Son zamanın en iyi çıkış filmlerinden biri olarak karşımıza çıkan filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli bir ekibe sahip olan filmi artık sizlerde kesintisiz bir şekilde izleyeceksiniz. Üstelik Türkçe dublaj farkıyla da filminizi izlemeye başlayacak ve sevdikleriniz de güzel zaman geçireceksiniz. Film izleyicileri için şüphesiz en çok önem arz eden konulardan birisi de hızlı şekilde devam eden araçların olduğunu söyleyebiliriz. 80 çılgınlığını çok net şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayacak olan etkileyici filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious 6) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublajlı full hd eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Hizli ve Öfkeli 6
Yönetmen: Justin Lin
Aktörler: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Ludacris, Luke Evans, Elsa Pataky, Gina Carano
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2013 Amerika, Japonya, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 130 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3