Sitemizde Toplam 3875 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Hızlı Ve Öfkeli 7 izle

Whatsapp
VK
Hızlı Ve Öfkeli 7 izle

Hizli ve Öfkeli 7 (Furious Seven) 2015 Filmi HD izle

Öfkenin dur durak demeden devam ettiği fantastik filmler arasında yerini almaya devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli bu seferde karşımıza 7. serisiyle çıkıyor. Bu denli arka arkaya serilerini patlatmasında bazı sebepler var. Bunlardan birisi de gişe rekorlarının beklentilerin çok çok üstünde olmasıdır. Sadece bununla sınırlı kalmayarak film tutkunlarının da filmin her bir serisine büyük bir ilgi duyarak izlemesidir. Bu sebepten dolayı sürekli olarak Hızlı ve Öfkeli filmini başka serileriöyle görmeye başladığımız da doğrudur. Bu sefer de soygunluk, suç, hız ve öfkenin ağır bastığı ve devam eden sahnelere şahit olmaya başlayacağız.

Filmde yaşanacak gelişmelere göz attığımız zaman ise İngiltere’den gelen bir intikam öyküsü ön plana çıkarılıyor. Üstelik İngiltere’den gelen bir intikam planlarından Hızlı ve Öfkeli ekibinin hiçbir şekilde haberi olmaz. O sıralar  Shaw kardeşi Owen’ın hesabını sormakla meşguldür. Üstelik onu yaralayan kişilerin karşısına çıkmak için de hali hazır da bekler. haw kibin Toretto evini havaya uçurulması sonrasında ise Dom, yetkili bir devlet ajanının yoluna giderek yardım teklifinde bulunmaya başlayacaktır. Böylece ekip bir kez daha film içerisinde ekibin harekete geçmiş olduğunu görmeye başlamış olacağız.

ABD hükümeti için  de yaptırılan bir takip cihazın ele geçirilmesi adına tüm çalışmalar kaldığı yerden de yapılmaya devam edilir. Zorlu bir görev artık yine Hızlı ve Öfkeli ekibini beklemeye devam ediyordur.  Son dönemlerin en etkileyici filmlerinden biri olarak karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli 7 filmini hemen sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.  James Wan yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan filmin ise  3 Nisan 2015 senesi içerisinde sinema sektörü içerisinde yer almış olduğunu görebilmekteyiz. Oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik olup olmadığı da film izleyicileri tarafından şüphesiz merak edilen bir başka konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor.  Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham  gibi isimleri görebileceğiniz aksiyon dolu filmi hemen izlemeye başlayın. Başarılı yapımlardan biri olarak ön plana çkıkan ve bu seferde yedinci serisiyle görmeye başlamış olduğumuz filmi hemen sizlerde artık izlemeye de başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Hizli ve Öfkeli 7 (Furious Seven) full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Hizli ve Öfkeli 7
Yönetmen: James Wan
Aktörler: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Lucas Black, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Gal Gadot, John Brotherton
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2015 Amerika Birleşik Devletleri / Çin / Japonya / Kanada / Birleşik Arap Emirlikleri
Filmin Süresi: 137 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. İlhan Sonay Evci
    İlhan Sonay Evci 9 Aralık 2020 16:43

    Neden indirmeyi iptal ettiniz?

Reklamı Kapat X
5dsDed3