Sitemizde Toplam 3872 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Korku Burnu izle

Whatsapp
VK
Korku Burnu izle

Korku Burnu (Cape Fear) 1991 Filmi Türkçe Dublaj Full izle

Max Cadyi yıllarca tecavüz suçundan hapiste yatmış bir adamdır.Yıllardır onu mahkemede savunan Sam Bowden ise küçük kasabanın birinde karısı ve kızıyla yaşamaktadır.Sam, zamanında Max’i beraat ettirebilecek iken bunu yapmamıştır ve bunuda Max’dan saklamıştır.Hapisten çıkan Max gerçekleri öğrenmesi uzun sürmez ve intikam için Sam’ın peşine düşer.Sam iş arkadaşı Lori ile birlikte takılmaktadır ve evliliğinde uzatmaları oynamaktadır.Bozulmuş aile yapısı yüzünden 15 yaşındaki kızı Danielle ise dışardan gelecek her türlü yakınlaşmaya açıktır.

60’ların gerilim klasiğini 90’lara başarıyla uyarlayan Martin Scorsese, filmin başrolünde Robert De Niro, Nick Nolte, Jessica Lange, Juliette Lewis ve Joe Don Baker yer almaktadır.

Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

ABD yapımı suç ve gerilim konulu Korku Burnu (Cape Fear) filmi tek parça hd izleme seçenekleriyle birlikte sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Kap der Angst
Yönetmen: Martin Scorsese
Aktörler: Robert De Niro, Nick Nolte, Jessica Lange, Juliette Lewis, Joe Don Baker, Robert Mitchum, Gregory Peck, Martin Balsam, Illeana Douglas, Fred Thompson, Zully Montero, Craig Henne
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1991
Filmin Süresi: 128 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3