Sitemizde Toplam 3875 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Ne Dilersen izle

Whatsapp
VK
Ne Dilersen izle

Ne Dilersen (Absolutely Anything) 2015 Filmi HD izle

Boş gezen bazı uzaylılar, evrendeki diğer canlıları ve onların hayatlarınıaraştırmaktadırlar. Her türü araştıran bu meraklı uzaylılar, barış ve sevgi çercevesindeki kriterlere sahip olanları dost edinmekte, bu kriterlere uymayanları ise yok etmektedirler. Gezegenemize gelen uzaylılar önce yok etmeyi düşünseler de, sonra bir şans vermeye daha karar verirler. Bu sınav için Neil Clarke adındaki öğretmeni seçerler. Bu büyük sınav için ise Neil Clarke isimli kendi halinde bir öğretmeni seçerler. Neil’e, her isteğinin gerçekleşmesini sağlayan olağanüstü bir güç veren uzay konseyi, bir köşede oturmuş olacakları beklerken, bu güç karşısında şaşkına dönen Neil için, sürekli aşağılandığı okulunda saygın bir öğretmen olma, en büyük hayallerinden biri olan kitabı yazıp bitirme ve tabi ki sırılsıklam aşık olduğu fakat bir türlü açılmaya cesaret edemediği güzel komşusu Catherine ile büyük bir aşk yaşama hayallerini gerçekleştirme zamanı gelmiştir. Fakat tüm dünyanın kaderi de kendi ellerindedir.

Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Ne Dilersen (Absolutely Anything) full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve vip tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Zufällig allmächtig
Yönetmen: Terry Jones
Aktörler: Simon Pegg, Kate Beckinsale, Sanjeev Bhaskar, Rob Riggle, Robert Bathurst, Eddie Izzard, Joanna Lumley, Marianne Oldham, Emma Pierson, Meera Syal, Mojo, Robin Williams
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2015
Filmin Süresi: 85 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. ergün
    ergün 11 Ocak 2021 19:00

    güzel film, beklentinin üstunde çıka bilir.

Reklamı Kapat X
5dsDed3