Sitemizde Toplam 3875 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Suç Kraliçeleri izle

Whatsapp
VK
Suç Kraliçeleri izle

Suç Kraliçeleri (The Kitchen) 2019 Filmi Full izle

Takvim yaprakları 1970’leri gösterdiği zaman tüm dünyada hâkim olan mafya ve çetecilik olayları İngiltere’yi dolaylı yoldan İrlanda’yı da etkilemişti. 1978 yılında İrlanda’nın Hell’s Kitchen bölgesi suçların merkezi olan bir yerleşim yeridir. Burada yaşam olabildiğince zordur. Sebebi ise 3 tane gangsterin bölgede her birinin oldukça güçlü olması ve bölgeye hükmetmesi ile alakalıdır. Ortaya çıkan suç detayları çok büyük olunca FBI duruma el koyar ve yaptıkları operasyon ile 3 gangster liderini yakalar. Liderlerin yakalanması olayların durulmasını getirecekken daha da alevlenmesine neden olur. Çünkü yakalanan liderlerin eşleri ev hanımlıklarını bırakıp sokakları yönetmek için yola koyulmuşlardır. Hayatları bir anda değişen bu üç kadın Hell’s Kitchen bölgesini yönetmek ve değişen hayatlarının hızına ayak uydurabilmek için iş birliğine giderler. Herkes 3 kadının birbirine düşeceğini düşünse de işler kısa sürede göründüğünden farklı bir biçimde cereyan eder. İrlanda mafyasını komple ele geçiren bu üç kadın rekabet ortamındaki düzensizlikten, mafyanın tüm alt yapılanmalarına kadar başarılı çalışma yaparak suç kraliçeleri olarak anılmaya başlanırlar.

Gerilim ve aksiyon türünü seviyorsanız ikisini bir potada eritmeyi başarmış olan Suç Kraliçeleri filmi ilginizi çekebilir. ABD menşeili olan bu film 27 Eylül 2019 tarihinde beyaz perdede gösterime girecek. Yönetmen ve senaristlik koltuğunda Andrea Berloff’un oturduğu ve oyuncu kadrosunda Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, Common, James Badge Dale, Margo Martindale, Alicia Coppola gibi Hollywood oyuncuları yer alıyor.

Film ülkemizde Warner Bros. Türkiye tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek. Film genel olarak 3 çete liderinin hapse girmesiyle başlayan ve ev kadınlarının kiralarını ödeyemeyecek durumda iken nasıl İrlanda mafyasının başına geçtiklerini konu alıyor. Filmin yönetmeni ise önceki filmlerinde yine gangsterlik üzerine çekimler yaptığı için oldukça başarılı bir film ortaya konulacağını düşünmekteyiz. Sizde hem gerilim hem de aksiyon ögelerinden hoşlanıyorsanız bu filmi çok büyük bir zevkle izleyeceksiniz demektir.

2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Suç Kraliçeleri (The Kitchen) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve 1080p hd kalitesiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: The Kitchen: Queens of Crime
Yönetmen: Andrea Berloff
Aktörler: Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson, James Badge Dale, Brian d'Arcy James, Jeremy Bobb, Margo Martindale, Bill Camp, Common, E.J. Bonilla, Myk Watford, Wayne Duvall, Pamela Dunlap
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 102 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. hayat
    hayat 27 Ekim 2019 18:08

    seslendirme bermat

Reklamı Kapat X
5dsDed3