Sitemizde Toplam 3869 Film, 37 Kategori ve 5145 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

The Room izle

Whatsapp
VK
The Room izle

The Room (Oda) 2019 Filmi Türrkçe Dublaj izle

The Room 2019 yılında yapımına start verilen filmlerden biridir. Filmin ana konusuna bakılacak olursa dilemiş oldukları bütün dilekleri yerine getiren bir oda bulan bir çifte ait hayat öyküsünü konu edinmektedir. New York eyaletinde hayatını sürdürmekte olan ve otuz civarında bir yaşa sahip olan Kate ve Matt isimli çift, kendilerine daha fazla otantik olan ve sağlıklı bir hayat isteğine sahiptir. Bu durumu yerine getirmek için kentten başka bir yere  ayrılma kararı alan çift, New Hampshire’da yer alan eski bir eve taşınmaya başlar.

Kendileri için tep yeni bir başlangıç yaparak yeni hayatlarına alışım süreci geçiren çift, taşıdıkları evde istemiş oldukları her şeyi kolayca gerçekleştirebilecek olağanüstü olan bir güçteki gizemli bir oda bulurlar. Aklına gelen ve aklından geçirdikleri her türlü isteği dileyen çift, istemiş oldukları şeylere sahip olduklarında ise oldukça büyük bir şaşkınlık içerisine girer. Günlerden bir gün odaya gelerek burada daha önceki zamanlarda denemiş oldukları ve sahip olmayı başaramadıkları çocuğu talep ederek istemeye karar verirler. Fakat bu durum karşısında Katee ve Matt’İn istemiş oldukları bu olay  beklenmedik esrarengiz olayların başlamasına sebep olur. Fransa, Lüksemburg ve Belçika ülkelerinin ortak şekilde tasarlayıp oluşturduğu bir film olan TheRoom, Fantastik ve Gerilim türlerini bir arada barındıran bir filmdir. Çekimleri bulunduğumuz yıl içerisinde başlayan ve henüz vizyona girmemiştir.

Filme ait kısa fragmanın yayınlanması ile sinema severlerin film hakkında bazı bilgileri elde etmesi sağlandı. En çok izlenen film türleri arasında yer alan Fantastik ve Gerilim türü ile yapılan filmin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor. 10 Nisan 2020 tarihinde ilk kez sinema severlerin karşısına çıkacak olan TheRoom, 1 saat 40 dakikalık süre ile sürükleyici bir seyir imkanı sunuyor. ChristianVolckman tarafından yönetmenliği yapılan film etkileyici sahneleri ile film dünyasına bomba gibi geliyor. TheRoom filmi, Olga Kurylenko, KevınJansses, MarianneBourg, Francis Chapman, John Flanders, Michael Kahya ve CaroleWeyers gibi oyuncuların yer aldığı bir filmdir. Başarılı kadrosu ile film dünyasının gündemi uzunca meşgul edecek gibi görünen TheRoom, sinema severlerin beklediği en yeni filmler arasında yer alıyor. Filmin senaryosunu yine filme yönetmenlik yapan ChristianVolckmanüstleniyor. Ayrıca filmdeki karakterlerin hem ses olarak hem de rol olarak gayet başarılı bir şekilde temsil edildiği de görülüyor. Etkileyicilik anlamında film içerisinde bir nevi korku olaylarına da rastlamak mümkün.

2019 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

The Room (Oda) full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve full tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: The Room
Yönetmen: Christian Volckman
Aktörler: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson, John Flanders, Francis Chapman, Vince Drews, Marianne Bourg, Oscar Lesage, Carole Weyers, Michaël Kahya, Jean-Louis Sbille, Victor Meurice, Livio Siscot
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 100 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3