Sitemizde Toplam 3867 Film, 37 Kategori ve 5143 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Venom 2 izle

Whatsapp
VK
Venom 2 izle

Venom 2 izle (Venom Let There Be Carnage) 2021 Türkçe Dublaj

Marvel sinema dünyasının Sony mahallesinde işler gittikçe güzelleşmeye başladı. Keza Spider-Man evrenini Marvel’ın stüdyolarıyla paylaşan Sonny, aynı zamanda da Örümcek Adam’ın baş düşmanlarından biri olan Venom’u da sinemaya kazandırdı. Venom, ilk filminden beklenileni tam olarak veremese de yapımcıların elde edilen kazançla birlikte ikinci filmi çekmeleri kaçınılmaz oldu. Üstelik bu sefer GGI konusunda muazzam bir şirkete sahip olan oyuncu yönetmen Andy Serkis’in yönetmenliğine çekiliyor film. Bu bakıma da artı puanları hanesine yazdıracağı şimdiden kesinleşen Venom. Let There Be Carnage, gerçekten de yansıtılacak olan dünyanın kapasitesini geniş bir alana yayılarak ilerlemesini sağlamış olacağa benziyor.

Venom rolünü yine yakışıklı aktör TomHardy’nin canlandıracağı filmde Marvel’ın efsanelerinden Carnage’e de WoddyHarrelson hayat veriyor. Gayet iyi bir etkileşimle ilerleyiş sürdüreceği bir alan da oluşturacağı için sizler bu evrenin niteliğini de doğrudan yakalamış olacaksınız. Başarılı bir şekilde ilerlen film aslında Spider- Man evreninin geniş düzende daha da şekillenmesini sağlayacak bir alan da karşınıza çıkmış olacak.

Seyirlik açısından Sony’nin Örümcek Adam evrenindeki tüm süper kötü kahramanlara yapacağı bir evrenin de ilk halkası olacağı konuşulan bu film sayesinde de gayet eğlenecek, gayet de iyi bir anlatımı da seyir zevki yüksek bir yapıda şekillendirmiş olacaksınız. Bu süreç sayesinde de 2021 senesindeki genel düzen ve işlevsellik bakımından da vizyon filmlerinin en dikkat çekici Marvel uyarlamasından memnun kalabilirsiniz.

Venom 2 izle, Venom: Let There Be Carnage izle, 2021 yapımı filmi Full HD kalite Türkçe Altyazı seçenekleriyle sizlerle

2021 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

Venom 2 (Venom: Let There Be Carnage) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve türkçe altyazılı eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Venom 2
Yönetmen: Andy Serkis
Aktörler: Tom Hardy, Michelle Williams, Stephen Graham, Woody Harrelson, Naomie Harris, Reid Scott, Sean Delaney, William W. Barbour, Peggy Lu, Laurence Spellman, Alfredo Tavares, Michelle Greenidge
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
5dsDed3