Sitemizde Toplam 3875 Film, 37 Kategori ve 5151 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
5dsDed3 5dsDed3

Yıldızlara Doğru izle

Whatsapp
VK
Yıldızlara Doğru izle

Yıldızlara Doğru (Ad Astra) 2019 Filmi Full izle

Brad Pitt’in uzun zaman sonra bilimkurgu denemesiyle karşımıza çıktığı yeni filmi Yıldızlara Doğru, 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını aramak için uzaya çıkan bir asker mühendisin hikayesini anlatıyor. Aslına hikaye ilk bakışta klişe izlenimi sunabilir, ancak anlatısı ve ilerleyişi göz önüne alındığında Brad Pitt gibi bir aktörün uzay temalı macerasıyla bütünleşmesini bir hayli iyi kotarmışa benziyor. Üstelik Pitt’eTommy Lee Jones ve RuthNegga gibi ünlü yıldızların da eşlik ediyor oluşu, filmin bilimkurgu evresini çok daha sağlam bir konuma taşımaktadır. Yıldızlara Doğru, izlediğiniz her sahnede uzay içerisindeki arayışı daha da sağlam bir şekilde hissetmenizi desteklemiş olacaktır.

Yıldızlara Doğru filminin yönetmenliği ise senarist ve yapımcı kimliğiyle de ön planda olan James Gray’e ait. Gray, daha önce Bir Zamanlar New York, Bıçağın İki Yüzü, Kayıp Şehir Z gibi çok önemli filmlerin de yönetmenlik koltuğunda oturan isim olmuştu. Yıldızlara Doğru’da ise Pitt ile iyi bir uyum sağladığı düşünülen yönetmenin, kuracağı atmosfer sağlamış olduğu temasal çıkarımlarla iyi bir etkileşimi seyircisine aktardığı konuşuluyor. Ön gösterimlerinde de önemli yorumlar ve eleştiriler alan film sayesinde sizler gerçekten de iyi bir bilimkurgu serüveni içerisine kendinizi bırakmış olacaksınız. Bu işleyiş göz önüne alındığında da farklı konulara odaklanmak isteyenler açısından Yıldızlara Doğru iyi bir seçenek olacak.

Yıldızlar Doğru filminin genel konumu ve hikayesindeki etkileşimini rahatlıkla takip ederek, son zamanların en verimli uzay temasına sahip filmlerinden birisini izleyebilirsiniz. Hepiniz açısından bu film çok iyi temalarla bütünleşen, sağlam bir bilimkurgu olanağını da ortaya çıkarmış olacak.İyi seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Yıldızlara Doğru (Ad Astra) hd izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve full tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Ad Astra: Zu den Sternen
Yönetmen: James Gray
Aktörler: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Donald Sutherland, Kimberly Elise, Loren Dean, Donnie Keshawarz, Sean Blakemore, Bobby Nish, LisaGay Hamilton, John Finn, John Ortiz
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 123 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. R.ozseker
    R.ozseker 4 Aralık 2019 16:30

    Bune ya 5 dakikada3reklam film gitti

Reklamı Kapat X
5dsDed3